Щаслива лапа

кут

Четвертий рік поспіль шкільна родина долучилася до Всеукраїнської благодійної акції «Happy Гав для Сірка». Акція присвячена Всесвітньому дню захисту тварин, її мета – забезпечення притулків для тварин їжею та іншими необхідними речами. Ініціатором акції по нашій школі вчергове виступив волонтерського клубу «Вектор». Учні, вчителі, батьки разом зібрали велику кількість круп, кормів, консервів, а також необхідних для підтримання здоров’я ліків. Всі зібрані продукти та ліки були передані волонтерами у Черкаське міське товариство захисту тварин «Друг».
До відома. Благодійна організація «Благодійний фонд «Щаслива лапа» (Happy Paw) – фонд, який ефективно вирішує проблеми безпритульних тварин в Україні. Завдяки комплексному підходу до роботи фонд і учасники акцій і проектів побудували успішну організацію, яка реалізує низку соціальних проектів, спрямованих на вирішення проблем безпритульних собак та котів в Україні.