Шевченківські читання

IMG_0774

День перший. У актовій залі школи відбуваються Шевченківські читання «Шевченко – наш. Він для усіх століть…» Захід проходить з нагоди відзначення 207-ї річниці від дня народження видатного українського письменника. Сьогодні свою читецьку майстерність демонстрували учні 2-4 класів, декламуючи вірші великого Кобзаря. Хочеться відмітити добру підготовку читців та щирість у виконанні відомих творів поета.
Тарас Григорович Шевченко – неперевершений світоч української культури, геніальний поет, художник, мислитель, відомий не лише в Україні, але й у всьому світі. Він піднісся до вершин людського духу, вселюдської любові, бо був великим патріотом України, заповідав нам любити свій народ, плекати свою культуру. Літературна спадщина Тараса Шевченка, центральну роль в якій відіграє збірка поетичних творів «Кобзар», по праву вважається основою української літератури.