Сесія шкільного парламенту
Відбулася сесія шкільного парламенту на якій було обрано спікера, його заступників та голів комітетів. Делегатів привітав координатор діяльності парламенту, педагог-організатор Ігор Олексійович Коркішко.
На посаду спікера балотувалися три кандидати це: Дар’я Підчасюк, Марія Талалаєвська (8-А) та Аліна Ржевська (9-А).
За підсумками голосування п’ятим спікером шкільного парламенту обрано ученицю 8-А класу Дар’ю Підчасюк. Вона також стала представником нашої школи у міській міжпарламентській асамблеї. Марію Талалаєвську та Аліну Ржевську обрано її заступниками. Комітети очолили: навчальний – Анжеліка Гаврилова (10-Б), правовий – Павло Коробко (10-А), художньо-естетичний – Анна-Марія Тарасюк (11-Б), екологічний – Іван Вовчок (10-А), інформаційний – Ольга Шиян (11-Б), спортивно-туристично-краєзнавчий – Микола Бєляєв (8-Б).
Делегати сесії затвердили план роботи шкільного парламенту. Сесія пройшла у діловій, конструктивній обстановці.