Сесія шкільного парламенту

кут

Відбулася перша сесія шкільного парламенту 2020-2021 навчального року. Відкрив її роботу спікер, нещодавно обраний віце-спікером міської учнівської міжпарламентської асамблеї Владислав Босенко, який відзвітувався про роботу у минулому навчальному році та окреслив плани на цей рік. Делегатів сесії привітали заступник директора школи з навчально-виховної роботи Парначова Н.В. та педагог-організатор Коркішко І.О.
Кандидати на посади голів парламентських комітетів оприлюднили свої програми, у яких запропонували нові ідеї по розвитку шкільного самоврядування та низку цікавих заходів.
Під час сесії були обрані голови парламентських комітетів: навчального – Георгій Комарчєв (9-Б), правового – Володимир Назаренко (10-А), художньо-естетичного – Марія Тимошенко (8-Б), екологічного – Олександр Абакумов (9-Б), інформаційного – Ілля Потурнак (10-А) та спортивно-туристично-краєзнавчого – Артем Боковня (9-А). Після завершення сесії всі її учасники зробили фото на згадку.
Бажаємо новообраному шкільному парламенту працювати на демократичних засадах активно, злагоджено та продуктивно з розвитку інтелектуальних, творчих, спортивних і комунікативних здібностей учнів.