Семінар «Освіта в Європейському просторі» у Німеччині
З 19 по 26 вересня у місті Бад-Урах, земля Баден-Вюртемберг, Німеччина проходив семінар «Освіта в Європейському просторі». Програмою семінару були лекції, семінарські заняття, екскурсії до гімназії, університету у місті Тюбінген, а також візит до Ради ЄС та Європарламенту у місті Страсбург, Франція.
Організатором програми є Карлхайнс Дюрр. У травні місяці він відвідував Україну і проводив семінар у місті Черкаси, в першій міській гімназії. Вчитель Дяченко О. В. відвідала цей семінар і отримала змогу поїхати на другу його частину до Німеччини.
Окрім освітніх програм була також організована екскурсія у місто Штутгарт, де учасники семінару відвідали музей Мерседес Бенс.