Роман Якименко – переможець чемпіоната України з дзюдо
Роман Якименко, учень 9Б класу взяв участь у відкритому особисто-командному чемпіонаті України із дзюдо “Юні динамовці”.
За підсумками чемпіонату Роман виборов ІІІ місце та отримав розряд кандидата у майстри спорту. Він вже багато років займається дзюдо та має численні нагороди на міських, обласних та Всеукраїнських змаганнях. Чемпіонат України відбувався в казковому місті Очаків, Миколаївської області на березі лазурного моря.
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод” вітають Романа Якименко та бажають успіхів у спорті та навчанні!