Роман Гиріч – переможець обласної олімпіади з географії

Напередодні Дня захисника Вітчизни до нашої школи завітали ветерани: Геннадій Петрович Кузьмічов – голова обласного комітету військово-патріотичної роботи з молоддю, ветеран війни в Афганістані, полковник у відставці; Геннадій Ісакович Штерн – заслужений військовий льотчик Росії, ветеран локальних війн, полковник запасу, випускник нашої школи; Петро Петрович Куртаков – учасник бойових дій; давній друг нашої школи, ветеран війни та праці Петро Михайлович Романченко. Вони розповіли учням 8-11 класів про перебіг подій Афганської війни та привітали учнів з Днем захисника Вітчизни.

Школярі провели екскурсію до шкільного музею імені Героя Радянського Союзу Володимира Молоткова, подарували буклети про історію школи та подякували шановним гостям за їх мужність та відданість нашій державі.

th_Изображение 003.jpgth_Изображение 004.jpgth_Изображение 002.jpg