Рік математичної освіти в Україні

MyCollages (2)

День перший Розпочався методичний тиждень математики і фізики. В актовій залі зібралися представники класних колективів та вчителі методичного об’єднання. Вчитель математики Артьомова У.О. познайомила учнів з планом проведення тижня, нагадавши всім присутнім, що Президент Володимир Зеленський підписав Указ «Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні».
Учні запрошувались брати активну участь у заходах і отримувати математичні та фізичні бонуси.
Учні 6-А класу поінформували учнів 4-х класів про Рік математики в Україні та на завершення провели цікаву вікторину «Математика і природа».
Здобувачі освіти 9-Б класу доєдналися до тижня математики, Всесвітнього тижня грошей та з допомогою вчителя Засядько Л.В. досліджували можливість стати мільйонером на уроці «Фінансова математика».