Рік математичної освіти в Україні

MyCollages

День третій Виставкою «Математика і фізика – цікаві науки» у рекреації ІІ поверху розпочався сьогоднішній день. На ній були представлені проєкти, лепбуки та різноманітні математично-фізичні цікавинки.
Учні 5-В класу (вчитель Артьомова У.О.) у складі команд «Ігрики» (капітан Ярослав Безкровний) та «Котангенси» (капітан Ульяна Товстопят) взяли участь в цікавій подорожі по країні «МАТЕМАТИКА». Крокуючи станціями «Знайомство», «Загадки», «Логіка», «Цікаві задачі», учні довели, що вони кмітливі та креативні. За підсумками змагань перемогу святкувала команда «Котангенси». Фізичний квест «Електрикус» (вчитель Сокирка В.М.) об’єднав учнів 8-А класу, які цікавляться фізикою, полюбляють головоломки, ребуси, кросворди, анограми у п’ять команд. Учасники змагань показали своє вміння рахувати, міркувати, порівнювати, робити висновки, відповідати на запитання. У безкомпромісній боротьбі перемогла команда «Вольт».
Тиждень триває…