Рік математичної освіти в Україні

MyCollages (3)

День другий Сьогодні учні продовжили змагатися у вікторинах, конкурсах, захищали проєкти та проводили веселі перерви для початківців. Десятикласники взяли участь у вікторині «Фізика в професіях» (вчитель Сокирка В.М.), під час якої змагалися у кмітливості, відповідаючи на непрості запитання. Цікаві конкурси та змагання не залишили нікого байдужими. Найактивнішими учасниками виявилися: Анастасія Комкова, Анастасія Дорофєєва, Валерія Письменна та Михайло Медвєдєв.
Шестикласники активно та завзято провели «Веселі перерви» та захистили проєкти «Плануємо сімейний бюджет» (вчитель Кононенко Т.Г.) Учні 7Б класу (вчитель Артьомова У.О.) взяли участь у «Математичних батлах». Змагалися команди «Квадрат» (капітан Вадим Харченко) та «12+» (капітан Анастасія Ключнікова) у чотирьох конкурсах де продемонстрували добрі логічні навички та інтелектуальні здібності. За підсумками гри у запеклій боротьбі перемогла команда «12+».
З нетерпінням чекаємо любителів математики та фізики на нових, креативних заходах у середу. Приєднуйтеся до нас!