Рідна мова в рідній школі
![16](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2020/02/161-300x291.jpg)
Міжнародний день рідної мови проходив весело і цікаво. Учні 3-х класів підготували усний журнал цікавинок про рідну мову. Серед учнів 4-х класів проведено брейн-ринг «Знавці мови». Найменші учні школи – першокласники провели уроки-подорожі «Мандруємо Україною». Яскравіли сьогодні виставки колажів «Моя країна Україна», конкурс української пісні. Серед учнів основної школи були проведені і квести, і виставки учнівських проектів, і мовні вікторини, а на завершення дня «Літературна вітальня» – зустріч учнів старших класів із черкаською письменницею, другом нашої школи Світланою Горбань. Щоб слово чисто і дзвінко лунало навкруг, вивчаймо мову солов’їну!