Результативність школи в проекті «Освіта для сталого розвитку»

Директор школи Тетяна Єгорівна Ткаченко та вчитель біології Світлана Миколаївна Чубса взяли участь у конференції «Освіта для сталого розвитку в Україні: досягнення та перспективи».
До участі в конференції було запрошено науковців, представників місцевих органів управління освітою та вчителів-практиків.
Крім того, на конференції висвітлювались питання аналізу та актуального стану освіти для сталого розвитку в Україні, практика та перспективи викладання відповідних навчальних курсів. Було проведено круглий стіл із представниками шкільних програм освіти для сталого розвитку Великої Британії, Ірландії та Польщі.
Учні нашої школи є учасниками проекту «Освіта для стійкого розвитку», керівником якого є вчитель біології С. М. Чубса, тому вона ознайомила присутніх з досвідом роботи учнів з цього питання через співпрацю дитячого клубу «AQUA» із громадськими організаціями.
Про досягнення та перспективи роботи ідей сталого розвитку описано у науковому посібнику «Освіта для сталого розвитку в Україні: досягнення та перспективи».
Конференція була цікавою і змістовною, а головне – внесла багато інноваційних ідей для роботи школи в даному проекті.

th_09.JPG.jpgth_10.JPG.jpgth_08.JPG.jpg