Результати обласного конкурсу ICWC

Нещодавно в нашій школі був проведений Міжнародний творчий конкурс есе, який організований добровольцями Корпусу Миру в цілях заохочення учнів до вивчення англійської мови та розвитку навичок творчого письма. Учасниками стали 124 учні класів з поглибленим вивченням англійської мови. Учням були дані дві теми на вибір. Протягом однієї академічної години вони мали написати по цій темі якомога більш креативне есе.

Есе оцінювались протягом тижня нашим волонтером Джейсоном Марксом згідно спеціальних критеріїв, де велика увага приділялась творчості і оригінальності ідеї автора.

Отже, від кожної паралелі мали по одному переможцю. Далі роботи переможців брали участь у міському та обласному етапах конкурсу.

І маємо приємну новину – есе 4-х учасників нашої школи представлятимуть Черкаську область на національному етапі конкурсу у Києві.

Тож, привітаємо переможців:

Віталіна Розіна, 6-А клас