П’яті – майбутнє «Країни Пригод»

035

Дитяче об’єднання «Країна Пригод» поповнилось новими мешканцями. У актовій залі школи урочисто понад ста учнів 5-х класів було прийнято у лави об’єднання. Координатор діяльності «Країни Пригод» Коркішко І.О. ознайомив п’ятикласників із роботою об’єднання, його історією, головними документами та розповів про зірковий шлях академічної ради.

Учні 5-А класу (класний керівник Войцеховська О.В.), 5-Б класу (класний керівник Клименко О.І.) та 5-В класу (класний керівник Задорожня О.М.) у цікавій формі презентували свою діяльність мультимедійними слайд-шоу, веселими піснями, оригінальними танцями, акробатичними етюдами та віршами, присвяченими шкільним будням та святам. Наприкінці заходу п’ятикласники отримали дипломи, які підтверджують, що вони стали дійсними членами дитячого об’єднання «Країна Пригод». Хочеться зазначити, що цьогорічні п’ятикласники приєдналися до лав об’єднання у ювілейний рік двадцятиріччя «Країни Пригод».

Вся шкільна родина щиро вітає учнів п’ятих класів та бажає плідної роботи по розвитку художньо-естетичних здібностей школярів.