Проєкт «Шкільна майстерня сталого розвитку – 2020»

ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ: Ціль 12 ВІДПОВІДАЛЬНЕ СПОЖИВАННЯ
В РАМКАХ ТЕМАТИЧНОГО ТИЖНЯ «Ціль 12 Відповідальне споживання» учнівська громада 9-Б класу за інформаційної підтримки 8-А класу підготували для учнів початкової та основної школи майстер-клас «Сортуємо сміття або моє відповідальне споживання». Старшокласники разом з учителями Клименко Оленою та Сокур Оксаною розробили програму майстер-класів так, що всі  учасники працюють в інтерактивному освітньому просторі. Учні початкової та основної школи на майстер-класі можуть переглянути цікавий мультфільм, попрактикуватися в сортуванні сміття, відділяючи макулатуру, пластик та органічне сміття для відповідальної утилізації. Майстер-класи проходять у відповідності до графіку, що спланували класні керівники школи. Протягом  даних майстер-класів учні в інноваційній формі навчання «рівний рівному» діляться з учнями початкової  та основної школи  власним досвідом відповідального ставлення до відходів. Свою роботу в майстер-класах дев’ятикласники ілюструють власними плакатами та листівками. За результатами майстер-класів Шкільна майстерня сталого розвитку сподівається на ріст екологічної свідомості та відповідального ставлення до сортування сміття.

mycollages_0