4К школа GENIUS ОLYMPIADUKRAINE: командна робота та комунікація!

IMG_9135

Два останніх дня жовтня в приміщенні Центру Миру, кабінету біології Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 продовжував свою роботу проєкт «4К школа GENIUS ОLYMPIAD UKRAINE». Перша сесія проєкту була присвячена креативності, а тепер прийшов час прокачати командні навички та якісну комунікацію серед шкільної спільноти Олімпіади Геніїв.
Тож попри канікули, в стінах рідної школи ці два дні було досить гамірно і активно. 30 жовтня тренеркою проєкту виступала шкільний психолог, пані Тетяна Литовченко – Професіоналка науки про душу з великої літери. Тетяна Сергіївна провела сесію з тімбілдингу, прокачала навички самопрезентації, командної взаємодії та комунікації, саморефлексії власної ролі в команді. Керівник проєкту Довгаль Людмила працювала помічником головного тренера та провела сесію з командної роботи «В СЛОВІ КОМАНДА НЕМАЄ ЛІТЕРИ Я», протягом якої учасники тренінгу змогли відновити і розвинути навички ефективної взаємодії в динамічних групах. Фінальним акордом тренінгового дня стала сесія у вигляді інтерактивної вправи «Лідерство = Відповідальність ». Учасники команди пройшли випробування власних лідерських якостей та ступеня довіри між командою та вмінням взяти на себе обов’язки з відповідальністю. Після кожної сесії протягом тренінгового дня командної роботи учасники здійснювали рефлексію та самоаналіз своїх досягнень.
31 жовтня на прєктантів чекав тренінг «Екологічний слід і Цілі Сталого Розвитку», протягом якого учасники команд використовували навички командної взаємодії і комунікації для конструювання власних проєктів. Тренінг провела керівник проєту, вчителька біології та екології, Людмила Довгаль . Фінальним акордом другого робочого дня була імітаційна екологічна гра «Зелений менеджер», яка допомагає актуалізувати та закріпити командні навички та якісну комунікацію. Затишну безпечну атмосферу тренінгу забезпечує шкільне укриття та ПП Котенко Жанна Григорівна своїми надзвичайно смачними і поживними сніданками, обідами та підвечірками.
Проєкт «4К школа GENIUS ОLYMPIAD UKRAINE» здійснюється за кошти від програми Грантів міського голови м. Черкаси у галузі освіти.

Щира подяка та доземний уклін ЗСУ!