Прощавай,Букварику!
![IMG_5501](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2015/04/IMG_5501-300x225.jpg)
Настала пора, якого чекають першокласники.
Сьогодні вони прощались із найпершою книгою, яка навчила їх писати і читати. Головним героєм свята був Букварик, який дав завдання дітям урятувати принцесу Тридев’ятого королівства, бо вона не вміє читати, а одержала телеграму дуже важливу як для себе, так і для королівства.
Щоб розв’язати дану проблему дітлахам довелося звертатись до казкових героїв – Мавки, Баби Яги і жабенят, Русалки. Щоб повернути літери на корабель, який доставить принцесу у Країну Знань.
Тож свято було веселим, жвавим та життєствердним.