ПРОГРАМА ОБМІНУ МАЙБУТНІХ ЛІДЕРІВ (FLEX)

6-7 вересня 2008 року на теренах України проводився набір школярів за програмою «Програма майбутніх лідерів» (FLEX). FLEX – програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та
культури Державного департаменту США й адмініструється в Україні організацією «Американські Ради з Міжнародної освіти:
ACTR/ACCELS (AmericanCouncils) за підтримки Міністерства освіти і науки України. Програма дає можливість українським школярам, які переможуть у ІІІ турі, протягом одного навчального року навчатись у школі в США, проживаючи в американській сім’ї.

Найкращі учні нашої школи Горб Тетяна, Лимаренко Анна Коротюк Ольга, Киркіча Юлія, Лощініна Марія та Фандєєва Анна (10-А кл.), А Горб Тетяна, Лимаренко Анна і Коротюк Ольга пройшли до ІІ туру.

Вітаємо дівчат і чекаємо на позитивні відповіді від незалежної міжнародної комісії, яка протягом 4 тижнів перевірятиме роботи учасників ІІ туру.