Програма еTwinning
![твининг](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2016/12/твининг-300x168.jpg)
Вчитель англійської мови Войцеховська О.В. взяла участь у практичній конференції учасників програми еTwinning. Конференція відбулася у Києві де її учасників ознайомили з азами роботи в програмі, використанням новітніх технологій в рамках роботи над проектами, показали найкращі проекти учасників програми. Ольга Вікторівна працює в програмі вже не перший рік та бере участь одразу в двох проектах: «Шкільний календар» (Туніс) та «Легенди мого міста» (Італія). По закінченню конференції всі її учасники отримали відповідні сертифікати.
Наша школа завжди активно працює у Всеукраїнських та міжнародних проектах і програмах,тому ми сподіваємось, що набуті знання Войцеховська О.В. буде поширювати серед учнів та вчителів школи.
![voyc2 voyc2](http://school3.ck.ua/wp-content/gallery/cache/9506__640x480_voyc2.jpg)