Програма еTwinning

твининг

Вчитель англійської мови Войцеховська О.В. взяла участь у практичній конференції учасників програми еTwinning. Конференція відбулася у Києві де її учасників ознайомили з азами роботи в програмі, використанням новітніх технологій в рамках роботи над проектами, показали найкращі проекти учасників програми. Ольга Вікторівна працює в програмі вже не перший рік  та бере участь одразу в двох проектах: «Шкільний календар» (Туніс) та «Легенди мого міста» (Італія). По закінченню конференції всі її учасники отримали відповідні сертифікати.

Наша школа завжди активно працює у Всеукраїнських та міжнародних проектах і програмах,тому ми сподіваємось, що набуті знання Войцеховська О.В. буде поширювати серед учнів та вчителів школи.

voyc2