Проект «Парад вишиванок»

Стартував загальношкільний проект «Парад вишиванок», мета якого формування національної свідомості і патріотичних почуттів, любові та гордості за свою Батьківщину у молоді, підтримання національних традицій. Учасники проекту: учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи. У рамках проекту планується провести ряд заходів: круглий стіл з педагогічним колективом, години спілкування з класними колективами, дефіле «Ріка вишиванок», загальношкільний «Парад вишиванок», провести акцію «Великоднє диво», виставку писанок, взяти участь у міській акції «Пасхальне дерево» та традиційних Шевченківських березинах.

Організатори проекту звертаються до всіх зацікавлених сторін з проханням активно підтримати «Парад вишиванок»!

th_07.jpg