Приєднуйся до європейського освітнього простору

В рамках Європейського тижня освіти, який ініціювався  Мережею центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду „Відродження” і метою якого є донесення до українців інформації про європейські освітні проекти та інтеграцію України до європейського освітнього простору, в закладі була проведена учнівська конференція «Приєднуйся до європейського освітнього простору».

Під час конференції, де були присутні учні 7-9-х класів, шкільний Євроклуб «Співдружність» розповів про свою роботу та найвдаліші досягнення за останній період. Євроклубівці  поділилися враженнями про свою участь у Всеукраїнський заходах, а саме:

• про участь у Всеукраїнській учнівський науково-практичній конференції у м. Комсомольську Полтавської області;
  • про заключну конференцію Проекту «Підтримка мережі євро клубів в Україні у 2010 році «Спілкування заради майбутнього»;
  • про ІІ Всеукраїнський форум юних дипломатів «Здорова планета – здоровий ти».

А про участь директора школи Ткаченко Т. Є. та вчителя інформатики Задиранова О. Б. у семінарі «Освіта та європейська інтеграція» в Німеччині розповів Задиранов О. Б. Він презентував учням звіт та фотографії з семінару, цікаво та змістовно представив систему освіти в Німеччині.

th_1.jpgth_2.jpgth_3.jpgth_4.jpgth_5.jpg