Презентація проекту “Шкільна форма”
Сьогодні відбулася презентація проекту “Шкільна форма”. Учні мали можливість подивитися на зразки шкільної форми, які пропонують нам підприємства України.
Був представлений проект, підготовлений заступником директора з навчально-виховної роботи Вовчок Галиною Валеріївною. Учні школи представили зразки ділового стилю, який зараз присутній в школі Дефіле дуже сподобалося глядачам. Голова правового комітету шкільног опарламенту, учениця 10-А класу Береза Марина Проінформувала учнів школи про рішення парламенту, стосовно шкільної форми. На презентації виступили представники приватного підприємства, що займаються реалізацією шкільної форми. Ми маємо надію, що кожен учень школи з гордістю буде носити форму спеціалізованої школи № 3.