Посвята в першокласники
По завершенню адаптаційного періоду в перших класах пройшов великий та цікавий захід “Посвята в першокласники”, коли малюки в урочистій обстановці отримали дипломи, які підтверджують їх статус учнів спеціалізованої школи № 3.
Класоводи 1-х класів Кикоть Ольга Миколаївна та Сіденко Людмила Миколаївна провели ґрунтовну роботу по підготовці цього заходу. З привітальним словом виступила заступник директора школи з навчально-виховної роботи Барсукова Лариса Михайлівна, яка побажала першачкам гарного навчання в стінах нашої школи.
До учнів 1-х класів завітали казкові герої із 5-А класу.
Посвята в першокласники стала першим етапом у шкільному житті дітей, які в цьому році вперше сіли за парти.