Поетичний ювілей
![depositphotos_10043934-stock-photo-old-books-ink-pen-and](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2020/02/depositphotos_10043934-stock-photo-old-books-ink-pen-and-300x198.jpg)
Напередодні Міжнародного дня рідної мови відбувся міський конкурс декламаторів «Поетичний ювілей». Конкурс проходив на базі обласної юнацькою бібліотеки імені Василя Симоненка. Нашу школу представляв учень 7А класу Нікіта Макаренко ( учитель Соломка О.М.) із віршем Василя Симоненка «Геростат». Журі відмітило високий рівень акторської майстерності, сценічної мови та присудило І місце серед учнів 7-8 класів.
Вся шкільна родина щиро вітає Нікіту Макаренка та вчителя української мови та літератури Ольгу Миколаївну Соломку з перемогою у міському конкурсі декламаторів «Поетичний ювілей» та бажають подальших творчих успіхів.
![img_7916 img_7916](http://school3.ck.ua/wp-content/gallery/cache/14696__640x480_img_7916.jpg)