Подяка від Amnesty International

31

Команда Amnesty International в Україні висловила подяку школі за внесок у проведення Марафону написання листів 2020. Він проходив із 23 листопада по 20 грудня 2020 року та закликав уряди країн світу виправити несправедливість щодо осіб, яких безпідставно затримують або переслідують. Наша шкільна родина також долучилася до щорічної глобальної правозахисної події – «Марафону написання листів», яка відбулася напередодні Міжнародного дня прав людини та об’єднала мільйони небайдужих у всьому світі. Представники команди Amnesty International відзначили, що завдяки активної участі нашої школи, їм вдалося зібрати понад 65 тисяч листів. Щороку кількість небайдужих людей зростає, особливо молоді, тому і зростають шанс допомогти героїням та героям Марафону.
До відома. Amnesty International – міжнародна правозахисна організація, що об’єднує 10 мільйонів людей, які діють на захист прав людини у всьому світі.