Подорож у казку

в_куток

Учні 4-А класу пригадали пригоди Попелюшки, Кота у чоботях, Сплячої Красуні й переглянути про них мультфільми. Це стало можливо завдяки працівникам обласної дитячої бібліотеки, які підготували неймовірно цікаву розповідь про «Короля казок», з якої учні дізналися чимало цікавого про відомого на весь світ письменника. А все тому, що у Шарля Перро 12 січня ювілей – 390 років від дня народження.

До відома. Шарль Перро́ — французький письменник, поет, критик, основоположник жанру літературної казки. Є автором дуже популярних і всесвітньо відомих казок — «Кіт у чоботях», «Попелюшка», «Синя Борода». Більшість його казок друкуються ще й тепер, знайшли відображення в операх, балетах, фільмах та театральних виставах.