Полюби Черкащину

IMG_7137

Черкаський край має багату історичну та культурну спадщину. У межах загальноміського соціального проекту «Полюби Черкащину» учні-переселенці із зони АТО відвідали міський зоопарк та здійснили подорож по історичним місцям Чигиринщини.

Учні початкової школи Кіра Несвіт (2Б) та Антон Сольоний (3Б) побували у міському зоопарку. Найбільш їм сподобались птахи – лебеді та качки,що плавали у штучному озері. У дітей залишились добрі враження від подорожі у світ тварин і вони з новими силами продовжують навчання.

Учні основної школи  Каріме Аслан, Катерина Сольона, Роман Каліновський  (7А), Владислав Філоненко та Кирило Коротич (9Б) відвідали Чигиринщину за маршрутом Черкаси-Чигирин-Суботів-Дуб Залізняка-Черкаси. Вони побували у музеї Чигирина, пов’язаного з діяльністю Богдана Хмильницького та у родинному маєтку гетьмана у Суботові. Школярів вразив Дуб М. Залізняка, якому 1100 років, його велич і міць.

Екскурсія та подорож дала змогу школярам відкрити для себе історичні та культурні пам’ятки Черкащини, отримати нові враження та знання.