Подорож до Святого Миколая

2

Група учнів школи разом із вчителями Сатанівською І.В. та Довгаль Л.В. здійснили подорож до резиденції Святого Миколая. Казкову мандрівку організував школярам туристичний оператор «Супутник». Подорож відбулася за  маршрутом : Черкаси – Львів – Івано-Франківськ – Яремче -  Пістинь – Коломия – Київ – Черкаси.

Під час мандрівки юні туристи відвідали казковий різдвяний Львів, здійснили подорож історичною частиною міста Лева. Львів зустрів юних мандрівників сонцем і теплом, різдвяними ярмарками та смаколиками.

Наступний пункт маршруту- Івано-Франківськ. Найменший обласний центр України запам’ятався гарно збереженим історичним центром- залишками бастіонів, будівлею Ратуші із золотим куполом, соборів та корпусів медичного університету.  У Франківську дуже гарна, Європейського зразку, пішохідна зона з величезною кількістю арт-об’єктів.

Наблизитися до справжнього життя гуцулів  мандрівники змогли на скелях Довбуша та біля водоспаду Пробій в маленькому містечку Яремче.

Коломия – чудове невеличке містечко  з австро-угорського архітектурного приголомшливим музеєм «Писанка», в якому зібрано понад 600 різноманітних писанок із різних регіонів України. В селі Пістинь учні відвідали садибу Святого Миколая, познайомились з його побутом, отримали поздоровлення від Миколая. Лише ніч у потязі  і столиця – Київ! Мандрівники відвідали Софіївський майдан, помилувавшись головною ялинкою країни та скоштувавши столичних різдвяно-новорічних ласощів, пройшлись святковим Хрещатиком, помилувались Новорічною столицею.

Вечір… Нарешті ми вдома. Дякуємо за цікаві вихідні туристичному оператору «Супутник». Сподіваємося на нові мандрівки.