Подаруй дереву колечко!

Изображение 014

Сьогодні відбулася екологічна акція по збору вторинної сировини. Всі учні школи взяли активну участь у цій важливій для нашого суспільства справі.  Голова екологічного комітету шкільного парламенту Альона Перевізник  розмістить інформацію про зібрану макулатуру нашими учнями на сайті «Освіта для сталого розвитку в дії», відповідно до акції «Рух за сталий розвиток». Найбільшу кількість макулатури зібрав 2-А класу (класний керівник Т.М. Могильна) – 371 кг, другими були учні 1-Б класу (класний керівник Н.А. Шевченко) – 358 кг, а третє місце вибороли учні 2-Б класу (класний керівник А.О. Дзюба) – 282 кг.

Для збереження навколишнього середовища потрібно терміново очистити планету від поліетилену. Тому школярі долучилися до цієї важливої справи, здаючи пластикові пляшки. У зборі пластикових пляшок першими були учні 10-А класу (класний керівник У. О. Артьомова) – 888 пляшок, друге місце вибороли учні 2-Б класу (класний керівник А.О. Дзюба) – 553 пляшки, третє місце посів 2-А клас (класний керівник Т.М. Могильна) – 410  пляшок. Наша школа вже багато років бере участь у різноманітних екологічних акціях, рятуючи навколишнє середовище.

Екологічний комітет шкільного парламенту щиро дякує всім класам школи за активну участь у екологічній акції!