Початок конкурсів «Клас року» та «Учень року»

Сьогодні стартували загальношкільні конкурси «Клас року – 2013» та «Учень року – 2013». Класи змагатимуться у чотирьох номінаціях: «Кращий клас із навчання», «Найактивніший клас», «Клас-митець» та «Найзгуртованіший клас». Учні бритимуть участь у боротьбі у шести номінаціях: «Кращий інтелектуал року», «Кращий дослідник року», «Кращий активіст року», «Краща творча особистість року», «Кращий спортсмен року» та «Відкриття року» .

Оцінювати конкурси протягом року буде кваліфіковане журі у складі: Дар’ї Підчасюк – спікера шкільного парламенту, Анжеліки Гаврилової – голови навчального комітету, Івана Вовчка – академіка дитячого об’єднання «Країна Пригод», голови екологічного комітету, Ольги Шиян – академіка дитячого об’єднання «Країна Пригод», голови інформаційного комітету, Анни-Марії Тарасюк – академіка дитячого об’єднання «Країна Пригод», голови художньо-естетичного комітету, Галини Валеріївни Вовчок – заступника директора школи з навчально-виховної роботи, Ігоря Олексійовича Коркішка – координатора діяльності дитячого об’єднання «Країна Пригод», педагога-організатора.

Детальнішу інформацію про конкурс ви можете отримати у закладці «Досягнення» на нашому сайті.