“Пліч-о-пліч”
![фото_плiч-о-плiч](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2015/04/фото_плiч-о-плiч-300x224.jpg)
Сьогодні на Соборній площі міста Черкаси відбувся Всеукраїнський конкурс на найкреативнішу руханку в рамках спортивно-масового проекту «Пліч-о-Пліч». В акції взяли участь представники всіх шкіл, училищ, коледжів, та вищих навчальних закладів міста. Учні нашої школи також не стояли осторонь, та прийняли активну участь у святі. Під час акції був встановлений рекорд з одночасного віджимання, одночасно 25 разів віджалися учні та студенти Черкаських закладів освіти,серед них і хлопці з 9-11 класів нашої школи. Дана акція символізує єдність всієї української держави.
![dsc_0833 dsc_0833](http://school3.ck.ua/wp-content/gallery/cache/6436__640x480_dsc_0833.jpg)