Плекаємо рідну мову

кут

#Міжнароднийденьрідноїмови. День другий. Цікаво та пізнавально для молодших школярів пройшов цей день. Учні 4-х класів(класоводи Дзюба А.О., Могильна Т.М., Михайленко І.П.) стали учасниками цікавої подорожі «Як я знаю Україну». Діти дізнавалися про традиції, народні свята та обереги українського народу. Справжні українці, шанувальники мови, знавці рідного слова продемонстрували власні знання та вміння. Захід пройшов у жвавій та захоплюючій формі. Класоводом Григоренко М.О. проведена цікава мовознавча гра-вікторина «Знавці української» , під час якої діти згадували традиції нашого народу, вивчали українські пісні, змагалися на знання рідної мови. Під час години спілкування « Моя рідна Україна» учні 2-А класу разом з класоводом Гаражун Л.В. створили леп бук, який допоможе краще пізнати видатних людей нашої держави та обрати краще місце для подорожі краєвидами нашої Батьківщини.
Творчість учнів починається зі складання казки. Дітям часто хочеться розповісти про все, що їх оточує, тож варто допомогти їм у цьому. Учням перших класів була запропонована тема для казки «Дівчина-мова». Які захоплюючі казки розповідали наші юні казкарі!!! Успіхів їм в подальшому навчанні.
Чудовий настрій, любов до рідного краю, гордість за свою мову і народ відчули учні в цей день і понесли це в свої сім’ї та домівки.