Плекаємо нашу планету

кут

В час стрімкого розвитку високих технологій дуже важливо спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля. Протягом тижня учні, вчителі, технічні працівники та батьки брали участь у численних заходах присвячених Дню Землі. Під час екологічних акцій «Подаруй дереву колечко!» та «Очистимо місто від поліетилену!» шкільна родина разом зібрала 2 тони 499 кг макулатури та 2520 пластикових пляшок. Протягом тижня у рекреації другого поверху працювала виставка «Життя в стилі еко – екоторбинки». Вчителі природничого циклу разом із учнями 5-8 класів приєдналися до найбільшого уроку у світі з екології та кліматичних змін «‎Планета — мій дім». Учні початкової школи взяли участь у Всеукраїнському онлайн-уроці «З турботою про Землю». Під час ранкових зустрічей класні керівники 1-11 класів долучилися до акції «Дзвін Миру в День Землі!». 205 учнів 5-8 класів продемонстрували добрі знання, відповідаючи на не прості питання онлайн-вікторини «Флора та фауна планети Земля». Технічні працівники взяли участь у загальноміському Дні благоустрою, надавши приємний вигляд всім пришкільним зонам та перлині нашої школи – «Екодолині».
Щиро дякуємо всій шкільній громаді за активну участь у заходах присвячених Дню Землі! Разом ми врятуємо нашу планету!