Підсумки Всеукраїнської вікторини з історії, географії, культури та економіки Малайзії

th_2.jpg21 вересня були підведені підсумки Всеукраїнської вікторини з історії, географії, культури та економіки Малайзії.

Учениця 9-А класу нашої школи Білоус Анастасія була визнана дипломантом конкурсу. Під керівництвом вчителя географії Коваля В. І. Настя  представила дуже цікаву підборку матеріалів про країну. На церемонії нагородження в м. Кременчузі під час  урочистого заходу, присвяченому Міжнародному Дню Миру, річниці встановлення Гонгу Миру в м. Кременчуці та 60-річчу Української Ради Миру учасників конкурсу вітала надзвичайний та повноважний Посол Малайзії в Україні Панi Амінахтун Карім Шахарудін та президент Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку Андрій Мельник.

Учасникам  вручили почесні грамоти, цінні подарунки та матеріали про Малайзію.

Адміністрація школи, вчителі, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод”, учні вітають Білоус Анастасію з перемогою.