Підсумки Тижня Толерантності та Європейського Молодіжного Тижня

З 6 по 16 листопада 2008 року в закладі проводився Тиждень Толерантності та Європейський Молодіжний Тиждень відповідно складених заходів.

Протягом тижня був проведений відкритий форум «Як я розумію толерантність», опитування на сайті школи, НОТ  (незалежне оцінювання толерантності серед учнів початкової, основної та старшої школи), усний журнал для учнів початкових класів «Джерела толерантності», який підготували учні 6-х класів на чолі з вчителем етики Харитоновою С. М. Волонтерські тренінги для підлітків «Як проявити толерантність» були проведені шкільним практичним психологом Харитоновою С. М., соціальним педагогом Мягковою Г. Т. та учасниками програми «Рівний-рівному». Також були проведені виховні години, присвячені тижню та відкритий урок-тренінг з етики у 5-А класі  «Що таке толерантність» вчителем Харитоновою С. М.

th_ 001_resize.jpgth_ 003_resize.jpgth_ 005_resize.jpgth_ 006_resize.jpgth_ 007_resize.jpgth_ 008_resize.jpg