Підсумки тижня природничих наук

На виконання шкільного річного плану роботи на 2009-2010 навчальний рік, з метою впровадження нових форм роботи з обдарованою молоддю, заохочення учнів до вивчення предметів природничого циклу з 19 по 23 квітня в нашій школі проходив методичний тиждень природничих наук.

В рамках тижня були проведені відкриті уроки з алгебри (учителі Артьомова У. О., Кононенко Т. Г., Засядько Л. В.), фізики (Сокирка В. М.), біології (Довгаль Л. В.), та інформатики (Задиранов О. Б.).

Кожного дня проходили діючі виставки: стінгазет, учнівських робіт “Я і творчість”, малюнків “Математика в моєму житті”, кращих учнівських зошитів. Проводилися відкриті заходи з предметів.

23 квітня були проведені підсумки. Найактивніші учні, кращі команди були нагороджені грамотами.

th_14.jpg  th_15.jpg