Підсумки Тижня іноземних мов

Традиційно у школі був проведений тиждень іноземних мов.
Розпочався тиждень виставкою газет та плакатів. Учні мали змогу ознайомитись з історією, культурою, традиціями та святами країн, мови яких вивчають у школі.
Для учнів 1-х класів були проведені позакласні заходи «ABC-party», які підготували вчителі англійської мови Живоченкова Н. Б., Дяченко О. В. та Терещенко І. В.

Заходи були цікавими, яскравими та захоплюючими.

Для учнів 4-А та 5-А класів були підготовлені фільми англійською мовою про Великобританію та Лондон, перегляд яких був організований в Центрі миру. Цікаво та змістовно були проведені краєзнавча вікторина для учнів 5-А (вчитель Карбівнича І. В.), свято «День Святого Патріка» для чнів 6-А класу (вчитель Білоус О. О.), брейн-ринг для учнів 10-А класу (вчителі Коваленко О. Ф., Восколович Ж. Ю.). В дуже гарній дружній атмосфері відбувся «Пісенний вернісаж» для учнів 5-11-х класів.
Особливо слід відмітити виставку учнівських проектів. Представлені роботи учнів початкової школи, 5-6-х класів, 7-А, 8-А, 9-А, 10-А та 11-А класів.
В рамках Дня Франкофонії вчителі французької мови Драка О. В. та Лященко А. О. запрошували колег на відкриті уроки, учні брали участь у різноманітних вікторинах та конкурсах. Для учнів та батьків 5-А класу вчитель Лященко А. О. провела свято «Традиції харчування». Але особливо учням сподобався конкурс поезій французькою мовою, який був проведений у франкомовному центрі «Альянс Франсез». Команда наших учнів отримала перемогу.