Підсумки тижня іноземних мов

Розпочався тиждень виставкою газет та плакатів. Змістовно пройшов фотоконкурс, в якому взяли участь 18 учнів 2-11-х класів. Переможцями стали Підчасюк Дар’я (4-А), Мандрікови Іван та Андрій (2-А) та Голуб Марія (10-А).

Під час Дня початкової школи відбулась виставка учнівських зошитів, словників, малюнків до прочитаних казок, п’єс, віршів. Для учнів 1-А, 2-А класів був проведений позакласний захід «Flowers Carnival», який приготували учні 3-А та 4-А класів під керівництвом вчителя англійської мови Мовчан О. Б. Свято було цікавим, яскравим та захоплюючим.

Вперше для учнів 5-6-х класів була запропонована гра-змагання «Веселий потяг», під час якої команди презентували себе, брали участь у різноманітних змаганнях відповідно до маршрутних листів. На кожній станції вчителі високо оцінили роботу всіх команд. Також був проведений КВ