Підсумки Шевченківського тижня

У межах загальношкільного проекту «Родовід» пройшов тиждень, присвячений життю та творчості Т. Г. Шевченка. Цікавою та змістовною була виставка книг у шкільній бібліотеці «Слово, пісня, думка Кобзаря». Учні 5-11 класів підготували стіннівки «Наш Шевченко», фото-стенд «Шевченко-художник», виставку малюнків-ілюстрацій до творів поета. Учні 4-А та 9-А класів написали реферати та творчі роботи «Тобі, Кобзарю!».

У актовій залі школи була проведена тематична класна година для учнів 8-10 класів «Ми чуємо Тебе, Кобзарю, крізь століття», де учні мали змогу прослухати поезію Шевченка, згадати основні події у житті поета та переглянути презентацію до творчості Кобзаря. Учні 8 класів відвідали обласну дитячу бібліотеку, де ознайомилися з виставкою «Шевченко-художник» та переглянули фільм «Наш Шевченко». Учні 9-А класу здійснили подорож до музею «Кобзаря». Шевченківський тиждень був змістовним і насиченим та допоміг учням більш детальніше ознайомитися із життям та творчістю великого українського поета.

th_Изображение 003.jpg

th_Изображение 018.jpg