Підсумки проведення тижня природничих наук

Підведено підсумки тижня природничих наук. З 20. 04 по 24. 04 учителями математики, інформатики, фізики, біології та хімії було проведено багато цікавих заходів. Особливо треба відзначити інформатико-математичний брейн-ринг для учнів 6-х класів (вчителі Артьомова У. О та Задиранов О. Б.), театралізована вистава “Увага, туберкульоз!” (Чубса С. М., Довгаль Л. В.), екологічна гра “У світі тварин” для учнів 8-х класів (вчитель Довгаль Л. В.) та економічно-математичний турнір для учнів 7-х класів (вчителі Засядько Л. В.), фізико-математичний брейн-ринг для учнів 8-х класів (вчителі Кононенко Т. Г., Сокирка В. М.).

З метою обміну досвідом були проведені уроки: з геометрії (“Геометричні побудови”, Засядько Л. В. в 7-Б), з інформатики (“Робота з таблицями в текстовому документі”, Задиранов О. Б. в 10-А), з математики (“Побудова перпендикулярних прямих”, Артьомова У. О. в 6-Б).

На підсумковому засіданні кафедри вчителями було підведено підсумки и зроблено пропозиції щодо проведення наступного методичного тижня природничих наук.

th_01.jpg th_02.jpg th_03.jpg

th_05.jpg th_04.jpg th_06.jpg