Підсумки навчальних досягнень за 2012-2013 навчальний рік

Підбито підсумки навчальних досягнень учнів за 2012-2013 навчальний рік.

39 учнів закінчили його на високому рівні та отримали Похвальні листи за високі досягнення у навчанні: Анна Коваль, Яна Пілєвіна (2-А), Заріна Вінярська, Михайло Куць (2-Б), Артем Смотритель, Іван Ятченко (3-А), Вікторія Лесечко, Іван Лук’яненко (3-Б), Олександр Балакін, Дмитро Щериля (3-В), Артем Бугайчук, Владислав Ігнатенко, Аліна Коваль, Анастасія Негрій, Анастасія Франко (4-А), Олександр Апостолов, Надія Калита, Олександр Тищенко, Віталій Ткаченко, Лілія Шевченко (4-Б), Олександра Довгаль, Станіслав Руденко, Вікторія Соломаха (5-А), Деніс Козловський, Євген Казновський, Злата Фещенко (5-Б), Наталія Матюшенко, Діана Пілєвіна (6-А), Ольга Білоус (6-Б), Ганна Підчасюк (7-А), Віталій Кізко, Артем Олійник, Андрій Фомічов (7-Б), Дар’я Підчасюк, Марія Талалаєвська, Анастасія Чеберяк (8-А), Наталія Могильна, Ірина Степаненко, Катерина Смірнова (10-А).

За підсумками року та здачі державної підсумкової атестації золотими медалями «За високі досягнення у навчанні» нагороджені: Богдан Ковтун, Юлія Когут, Крістіна Мурза, Лілія Чубса (11-Б), срібними медалями «За досягнення у навчанні» нагороджені: Софія Єрмолаєва (11-А) та Анна Савега (11-Б).

Найвищий індекс успішності показали класні колективи: 11-Б клас (класний керівник С. М. Чубса) – 9, 55; 10-А клас (класний керівник О. Ф. Коваленко) – 9, 4; 5-В клас (класний керівник І. В. Терещенко) – 9, 3; 3-А клас (класовод Н. А. Шевченко) – 9, 2; 4-А (класовод А. О. Дзюба) – 9, 1; та 5-А клас (класний керівник А. О. Лященко) – 9.

Достатній рівень навчальних досягнень показали 218 учнів, середній – 255 учнів, початковий – 14 учнів. Загальношкільний індекс успішності навчальних досягнень – 8, 1.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод”, щиро вітають всіх учнів, вчителів, батьків із закінченням навчального року та бажають щастя, невичерпної наснаги, доброго відпочинку на літніх канікулах та підкорювати нові вершини знань у 2013-2014 навчальному році.

Діаграми.JPG.jpgДіаграми 2.JPG.jpg

Діаграми 5.JPG.jpg