Підсумки тижня іноземних мов

у куток

Традиційно у школі був проведений тиждень іноземних мов.

Розпочався тиждень виставкою газет та плакатів «Весняні свята» англійською, французькою та німецькою мовам, учнівських проектів та портфоліо. Учні мали змогу ознайомитись з історією, культурою, традиціями весняних свят країн, мови яких вивчають у школі.

Цього року Тиждень був присвячений відомій серії книг про Гаррі Поттера. Активно діти взяли участь у виставці поробок та малюнків «Захоплюючий світ книг про Гаррі Поттера». Протягом тижня учні брали участь у вікторинах, круглих столах, диспутах, усних журналах, майстер-класах,  інсценізаціях уривків з книг.

Окремо слід відмітити презентацію всіх книг Джоан Роулінг та інсценізацію гри в квіддіч.

В рамках Дня Франкофонії вчителі французької мови Драка О. В. та Лященко А. О. запрошували колег на відкриті уроки, учні брали участь у різноманітних вікторинах та конкурсах, музичному калейдоскопі із виконання пісень французькою мовою під час перерв. Для учнів була організована зустріч із франкомовним центром «Альянс Франсез», представники якого розповіли про переваги вивчення французької мови та діяльність центру, а також запросили учнів відвідувати курси з носіями мови.

Заходи були цікавими, яскравими та захоплюючими.