Підсумки олімпійського тижня

IMG_3167

У нашій школі, як і в усіх навчальних закладах України, добіг до завершення Олімпійський тиждень. У межах тижня була організована виставка плакатів про історію олімпійського руху України, видатних спортсменів та їх найяскравіші досягнення.

На класних годинах учні-переможці міських, обласних, Всеукраїнських змагань та турнірів розповідали про важливість фізичної культури та спорту, проводили цікаві вікторини, залучали до участі в естафетах та спортивних змаганнях.

Вчителі фізкультури С.В. Вербицький та О.В. Лизуненко разом зі спортивно-туристично-краєзнавчийм комітетом шкільного парламенту провели «Малі Олімпійські ігри» для учнів початкової та середньої школи.

Хотілося б щоб такі заходи відбувалися не тільки тиждень, а й стали стилем життя наших учнів та вчителів.