Підготовка до нового навчального року

Школа розпочала підготовку до нового навчального року. Завдяки благодійній допомозі батьків в школі були відремонтовані коридори, кабінети обслуговуючої праці, французької мови, практичного психолога, створено кабінет “Центру миру”. Класні керівники разом з батьківськими комітетами класів підготували свої класні кімнати, зробивши їх більш затишними та естетично привабливими для учнів. Особливо хочеться відмітити 1Б (класовод Мотренко С. М.), 6-А (класний керівник Коваленко О. Ф.), 8-Г (класний керівник Коваль В. І.) за монтування підвісної стелі та заміни шпалер, 2Б (класовод Сіденко Л. М.), 10А (класний керівник Чернуха В. С.), 1-А (класовод Невмита Л. М.), 6В (класний керівник Засядько Л. В.) та 8-А (класний керівник Бряник І. В.) за встановлення нових сучасних дверей, 7В (класний керівник Чубся С. М.) за новий леноліум, 6-Б (класний керівник Туник О. М.) та 5А (класний керівник Артьомова У. О.) за придбання нових меблів.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод” щиро дякують батькам за підтримку та розуміння при створенні належних умов для навчально-виховного процесу для їх дітей.