Перші олімпійські перемоги

Розпочався другий етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Учні нашої школи демонструють ґрунтовні знання та отримують перемоги.

У олімпіаді з екології одразу п’ять учнів посіли призові місця, зокрема: Лілія Чубса (11-Б) – перше місце, Юлія Когут (11-Б) – друге місце, Крістіна Мурза (11-Б), Роман Гиріч (10-Б) та Анжеліка Гаврилова (10-Б) були третіми. Підготували учнів вчителі біології та екології Світлана Миколаївна Чубса та Людмила Володимирівна Довгаль.

У олімпіаді з математики учень 7-Б класу Андрій Фомічов (вчитель Т. Г. Кононенко) та учень 6-А класу Руслан Пластун (вчитель Л. В. Засядько) посіли другі місця.

За підсумками олімпіади із трудового навчання учениця 8-Б класу Олена Перевізник (вчитель О. В. Кудринська) стала володарем другого місця.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Юлію Когут, Крістіну Мурзу, Романа Гиріча, Анжеліку Гаврилову, Андрія Фомічова, Руслана Пластуна, Олену Перевізник та їх вчителів Світлану Миколаївну Чубсу, Людмилу Володимирівну Довгаль, Тетяну Григорівну Кононенко, Ларису Вікторівну Засядько, Ольгу Василівну Кудринську зі значними перемогами та бажають подальших успіхів у наступних етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

th_Изображение 020.jpgth_Изображение 011.jpgth_Изображение 035.jpg

th_Изображение 027.jpg     th_Изображение 025.jpg