Перші перемоги

у_куток

Наталія Коломієць  отримала грамоту і грошову премію від Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Їх урочисто вручили міський голова Анатолій Бондаренко та директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Марина Бакланова на святі «Перші перемоги», яке відбулося у актовій залі Центру дитячої та юнацької творчості.

Цього року Наталія виборола ІІІ місце на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. У відділені  «Хімія і біологія», секція «Загальна біологія», вона захистила роботу «Моніторинг популяцій інвазійного виду Harmonia axyridis в місті Черкаси». Подяку та грошову премію отримала і науковий керівник переможниці вчитель біології та екології Л.В. Довгаль.

Бажаємо Наталії нових злетів та й далі прославляти нашу школу в науковому світі! А Людмилі Володимирівні ми бажаємо талановитих учнів та нових успіхів у нелегкій справі – розвиткові обдарованої молоді нашої школи, міста, нашої держави!