Перші кроки у проєкті «Мішечок»

Без названия (1)

#SchoolRecyclingWorld В ситуації, коли потрібно берегти власне здоров’я, потрібно пам’ятати, що воно залежить не тільки від того, як ми харчуємося і чим,  як турбуємося про чистоту власного тіла та помешкання, але й на скільки є свідомим наше ставлення до природи. Від чистоти її повітря, водойм та її сухопутних територій залежить якість нашого життя.
На  разі багато заходів проводиться на захист природи. Наша школа не стоїть осторонь таких подій. Громада учнів долучається до різних еко-акцій.
Так, руками наших учениць було створено серію сумок – шоперів, з якими вони приймали участь в акції «Геть поліетилен. Поший еко-сумку». Ось і зараз, учениці нашої школи, маленькі трудівниці, не покладаючи рук беруть участь у Всеукраїнському проєкті «Мішечок» та  працюють над створенням маленьких шедеврів – еко-торбинок. Вони власноруч створюють торбинки для зберігання різних предметів: дрібничок, чаю, прикрас, подарункових торбинок, тощо.
Бути екологічно свідомим – це тренд сучасності. Від активності кожного зараз залежать масштаби екологічного впливу на майбутнє. Проєкт триває до 20 травня 2020.
Залишайтеся вдома! Приєднуйтеся до нас!