Перемога табору “Дивосвіт”
За підсумками міського конкурсу по організації літнього оздоровлення у пришкільних таборах, пришкільний табір нашої школи “Дивосвіт” (начальник табору Мотренко С. М.) виборов друге місце та був нагороджений грамотою Департаменту освіти та гуманітарної політики.
В цьому році у таборі “Дивосвіт” було оздоровлено понад 80 учнів. Члени табірної родини здійснювали походи у різні культурні заклади Черкас, брали участь у спортивних змаганнях, конкурсах, фестивалях, отримували повноцінне харчування. Тобто весело та корисно провели літній час на канікулах.