Перемога Едуарда Парчевського

У чемпіонаті України з греблі на байдарках та каное взяв участь учень нашої школи  Едуард Парчевський, який навчається в 10 А класі.

У нелегкому протистоянні в змаганнях на каное-двійниках, дистанція 500 м, хлопець виборов бронзову медаль і третє місце у рейтингу найкращих.

Едуард вже багато років займається греблею та має неодноразові перемоги на міських та обласних чемпіонатах та змаганнях.

Призер поділився своїм досвідом на шкільній зустрічі із учнями початкових класів, розповів про нелегкий шлях до перемог, а також зацікавив учнів брати участь у цьому неординарному виді спорту.

Шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод» щиро вітають Едуарда Парчевського з перемогою, та бажають успіхів у професійній спортивній діяльності та навчанні.