Перемога Анжеліки Гаврилової

th_02.jpgУчениця 10-Б класу, голова навчального комітету шкільного парламенту Анжеліка Гаврилова взяла участь у відкритому чемпіонаті Полтавської області на І етапі Гран-прі України з легкої атлетики. У бігу на 1. 500 метрів вона показала високий результат та посіла І місце, виборовши золоту медаль та кубок, а також отримала грамоту.

Анжеліка вже багато років займається легкою атлетикою і має високі досягнення у міських, обласних, Всеукраїнських змаганнях. У нашій школі дівчина навчається перший рік і ми сподіваємося, що завдяки її перемогам школа матиме гідний вигляд на різноманітних міських спортивних змаганнях.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод”, учні, вчителі, щиро вітають Анжеліку Гаврилову з перемогою та бажають подальших успіхів у спорті та навчанні.